RECO Whey Protein Recovery Muz 510 g

499,00 

ingobio RECO Whey Protein Recovery,  antrenman ya da müsabaka sonrası tüketilmesi gereken tam bir toparlanma ürünüdür. İçeriğinde bulunan yüksek oranda özgün ve kaliteli harmanı ile kas sisteminizi besler ve onarır. RECO’nun özellikle spor sonrası toparlanmada, onarımda ve yerine koymada önemli bir yer tutacağına inanıyoruz.[/icon_box]

ingobio RECO Whey Protein Recovery ürünü Glikojen depolarınızın hızla yenilenmesi ve protein sağlanması, antrenmanınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza sağlar. Sonraki anrenmanınıza toparlanmış ve onarılmış kaslarla başlamanıza olanak sağlar.

ingobio RECO Whey Protein yüksek kaliteli protein profiline sahiptir. BCAA, EAAs ve Glutamin öncülü amino asitleri sayesinde vücudunuzu besler. Ürün doğal protein kaynaklarından elde edilmiştir, kremsi bir dokuya ve harika bir doğal tada sahiptir.

İngobio RECO Whey Protein işlem görmemiş bir üründür.

Stokta

reco0
reco1

ingobio RECO Whey Protein Recovery Muz 510 gr, kilitli özel ambalajı ve kullanım kolaylığı ile sporcular için geliştirilmiştir. Toz formundadır.

RECO Whey Protein Recovery ürünü hızlı etki gösteren amino asit profillerini ihtiva etmektedir.

Sporcuların antrenmandan hemen sonra oluşan yıpranmaları gidermek , tamir etmek için tercih edilmektedir. Yarışlardan ve yoğun aktivitelerin ertesinden tüketilmesi gereken tam bir toparlanma ürünüdür. İçeriğinde bulunan yüksek oranda özgün ve kaliteli harmanı ile kas sisteminizi besler ve onarır. RECO’nun özellikle spor sonrası toparlanmada, onarımda ve yerine koymada önemli bir yer tutacağına inanıyoruz.

 

Glikojen depolarınızın hızla yenilenmesi ve protein sağlanması, antrenmanınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza sağlar. Sonraki antrenmanınıza toparlanmış ve onarılmış kaslarla başlamanıza olanak sağlar.
mass5
[title divider=”line-through” title_font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23515251″ title_google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:700%20bold%20italic%3A700%3Aitalic” use_custom_fonts_title=”true” use_custom_fonts_subtitle=”true” title=”Tüm Spor Dallarında” title_responsive_font_size=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCIsImRlc2t0b3AiOiIxN3B4In19″ title_responsive_line_height=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCJ9fQ==” subtitle_responsive_font_size=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCJ9fQ==” subtitle_responsive_line_height=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCJ9fQ==”]

ingobio RECO Whey Protein Recovery, yüksek kaliteli protein talep eden herkes için tasarlanmıştır. Antrenmandan sonra aşırı yüklenen kas yapılarının yenilenme sürecinin maksimum oranda karşılanmasının yanı sıra yağsız kas kütlesi ve gücünün hızlı gelişiminin uyarılması için özellikle tavsiye edilir.

Sporcuların antrenman ve müsabakalar için hazırlık döneminde dayanıklılık, dövüş sporları ve kuvvet sporları için idealdir.

Yüksek enerji gereksinimi olan her spor dalında tüm sporcular tarafından güvenle kullanılabilir.

Antrenmanlardan önce ve sonra kullanabilirsiniz.

reco5

ingobio RECO Whey Protein Recovery ürünümüz profesyonel ve hobi olarak yapılan tüm spor dallarında aktif faaliyet gösteren sporcular tarafından kullanılabilir. Body building (vücut geliştirme), Karate, Atletizm, Kürek, Basketbol, Binicilik, Bisiklet, Boks, Buz hokeyi, Buz pateni, Jimnastik, Çim hokey, Eskrim, Futbol, Güreş, Golf, Kayak, Kızak, Judo ve kuraş, Halter, Hentbol, Masa tenisi, Kano ve Rafting, Badminton, Su topu, Modern pentatlon, Okçuluk, Rugby, Yüzme, Taekwondo, Tenis, Triatlon, Voleybol, Yelken, Bowling, Briç, Bovve, Dart, Bilardo, Dağcılık, Kickboks, Oryantiring, Atıcılık, Motosiklet, Muay thai, Otomobil sporları, Sualtı sporları, Wushu gibi sporları icra eden sporcularımıza daha yüksek performans için tavsiye etmekteyiz.

reco3

ingobio RECO Whey Protein Recovery, spor esnasında oluşan yıpranmayı giderir. Toparlanma için bedenin ihtiyaç duyduğu protein profillerini formülünde barındırdığı için spor esnasında kas kütlenizde tamir eder.

Ürünümüz toz formundadır.

ingobio RECO Whey Protein Recovery, aktiviteleriniz öncesinde, esnasında ve sonrasında kullanmaya uygundur.

Su veya süt ile tüketiniz. Süt ile yapılan homojen karışımınızın etkisi daha yüksek olacaktır.

İingobio RECO Whey Protein Recovery’in bir porsiyonunda 110-115 kcal vardır. Yapılanma için ihtiyaç duyulan protein profillerini ihtiva eder.

[title divider=”line-through” title_font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23515251″ title_google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” use_custom_fonts_title=”true” title=”Önemli Bilgiler” title_responsive_font_size=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCIsImRlc2t0b3AiOiIxNXB4In19″ title_responsive_line_height=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCJ9fQ==”]
  • RECO ürünümüz toz formundadır.
  • 3 farklı tat ile gelmektedir.
  • Spor öncesi enerji verir sizi motive eder.
  • Whey Proteininin hızlı emilimi ile çabuk nüfuz eder
  • Süt ile karıştırılıp tüketildiğinde etkisi daha yüksek olacaktır.
[title divider=”line-through” title_font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23515251″ title_google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” use_custom_fonts_title=”true” title=”Etkin Kullanım” title_responsive_font_size=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCIsImRlc2t0b3AiOiIxNXB4In19″ title_responsive_line_height=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCJ9fQ==”]
  • Kullanımı çok kolay ve tadı harikadır.
  • Özel bir kullanım dönemi yoktur. Antrenman öncesi, sonrası ve esnasında kullanabilirsiniz.
  • Bir porsiyon 30 gramdır ve tepeli 2 yemek kaşığı toza eşittir.
  • Toparlanma ve kas gelişimini veya hasar görmüş kas yapısına destek olur.

İÇERİK BİLGİLERİ-BESİN ÖĞELERİ

Toz Formülasyon; Yüksek miktarda Protein; Hızlı Emilim – Çabuk sindirim

Enerji ve Besin Öğeleri / Nutrition Facts | Bir kilitli ambalajda 17 porsiyon (510g) bulunur. 1 Porsiyon 30,00g’ dır. (2 yemek kaşığı)

%100 Micellar Casein

En az işlenmiş, en iyi Protein kaynağı.

`~%65 Protein desteği –  `~%25 Karbonhidrat desteği

Sporcular için yüksek kalite besin değerleri

Düşük Laktoz, İlave Şekersiz

DÜŞÜK YAĞ VE ŞEKER ORANI

KALİTELİ BCAA ve EAAs AMİNO ASİT DESTEĞİ

RECO Protein Recovery, fiziksel onarım ve toparlanmayı en üst düzeye çıkarmak için egzersiz sonrası tüketilmek üzere tasarlanmıştır. Protein ve karbonhidratça zengin formülü kas dokusunun yeniden yapılanmasını destekler. Enerji depolarını hızla yeniler. Kasların protein sentezini desteklemek ve yeniden inşa etmek için ihtiyaç duyulan Leucyn ile eksiksiz bir amino asit profiline sahiptir. Kas hacmini korur. Kas gelişimini destekler. Aktivite sonrası sporcuların kaslarının beslenmesine, gelişmesine ve onarılmasına (~%35) Karbonhidrat, (~%65) Amino asit profiliyle katkı sağlar.
Kullanım ve Talimatlar: Bir porsiyon (30g) RECO Protein Recovery’yi 200ml (bir su bardağı) kadar su veya süt ile karıştırıp tüketilmesi tavsiye edilir. Ölçü olarak 2 yemek kaşığı yaklaşık 1 porsiyon (30 g) gelmektedir. Antrenmandan bir saat önce birinci ve antrenmandan sonra ikinci akşam öğününden sonra ek olarak üçüncü porsiyonu tüketebilirsiniz. Tablodan bedeninize uygun porsiyon gramajını tayin ediniz.

Uyarılar: 15 yaş altı çocuklar ve hamile kadınlar, sadece hekim ve diyetisyen tavsiye ve gözetiminde tüketebilirler. Bu ürün hekim ve diyetisyen önerilerine göre kullanılmalıdır. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Etkili sonuçlar için B6 vitaminiyle birlikte tüketilmesi önerilir. Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir.
Alerjen maddeler: Süt ürünü (Laktoz) bileşenleri içerir.
Saklama: Ağzı kapalı olarak serin ve kuru yerde saklayınız. Her kullanım sonrasında ambalâjın kilit fonksiyonunun tam kapalı olduğundan emin olunuz. Yüksek ısı, nem ve güneş ışığından koruyunuz.

RECO Protein Recovery is designed to be consumed after exercise to maximize physical repair and recovery. Its protein and carbohydrate rich formula supports the restructuring of muscle tissue. Quickly replenishes energy stores. It has a complete amino acid profile with Leucyn needed to support protein synthesis and rebuild muscles. Whey protein is completed until the next activity thanks to the casein mixture. It maintains muscle volume. It supports muscle development. It contributes to the nutrition, development and repair of the muscles of the athletes after the activity (~25%) Carbohydrate (~65%) Amino acid profile.
Usage and Instructions: It is recommended to mix one portion (30g) of RECO Protein Recovery with 200ml (one glass) of water or milk and consume. As a measure, 2 tablespoons are approximately 1 serving (30 g). You can consume an additional third serving after the first evening meal one hour before the workout and the second after the workout. From the table, determine the portion weight suitable for your body.

Warnings: Children under the age of 15 and pregnant women can only consume under the advice and supervision of a physician and dietitian. This product should be used according to the recommendations of the physician and dietitian. It does not meet all nutritional needs on its own. It is recommended to be consumed with vitamin B6 for effective results. This food should be consumed together with an adequate and balanced diet.
Allergen ingredients: Contains dairy product (Lactose) components.
Storage: Keep closed in a cool and dry place. Make sure that the lock function of the packaging is fully closed after each use. Protect from high heat, humidity and sunlight.

Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 499.00 499.00
2 254.37 508.73
3 171.11 513.32
4 129.22 516.86
5 104.30 521.50
6 87.68 526.10
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 499.00 499.00
2 254.37 508.73
3 171.11 513.32
4 129.22 516.86
5 104.30 521.50
6 87.68 526.10
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 499.00 499.00
2 254.37 508.73
3 171.11 513.32
4 129.22 516.86
5 104.30 521.50
6 87.68 526.10
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 499.00 499.00
2 254.37 508.73
3 171.11 513.32
4 129.22 516.86
5 104.30 521.50
6 87.68 526.10
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 499.00 499.00
2 254.37 508.73
3 171.11 513.32
4 129.22 516.86
5 104.30 521.50
6 87.68 526.10
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 499.00 499.00
2 254.37 508.73
3 171.11 513.32
4 129.22 516.86
5 104.30 521.50
6 87.68 526.10
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 499.00 499.00
2 254.37 508.73
3 171.11 513.32
4 129.22 516.86
5 104.30 521.50
6 87.68 526.10
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 499.00 499.00
2 254.37 508.73
3 171.11 513.32
4 129.22 516.86
5 104.30 521.50
6 87.68 526.10

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Stok kodu: IN20RC03 Kategoriler: ,