-50%

Mass Gainer – Maximum CARB – Çilek Kurabiye 510 g

149,00 

ingobio Mass Gainer Maximum CARB Muz aromalı ürünü İçerdiği özgün ve kaliteli protein harmanı ile kas sisteminizi besler ve onarır. Böylelikle metabolizmanızın enerjiyi karbonhidratlardan elde etme oranını artırmış olur.

Stokta

ingobio Mass Gainer Maximum CARB Muz 510g, içeriğinde bulunan yüksek oranda karbonhidratlar sayesinde antrenmanlarda gereken aşırı enerji ihtiyacını karşılarken, dengeli bir beslenme ile yağlanmadan kilo almaya yardımcı proteinlerle desteklenmiş bir karbonhidrat karışımıdır.

ingobio Mass Gainer Maximum CARB Muz , hem daha uzun süreli antrenman yapmanızı sağlarken daha hacimli bir vücuda sahip olmanıza da yardımcı olacaktır. Yüksek kalitede KARBONHİDRAT ve PROTEİNLER Her kullanımda en az 114 kcal Hızlı emilim ve hızlı etki

mass0
mass4

Mass Gainer- Maximum CARB- Çilek Kurabiye 510g, kilitli özel ambalajı ve kullanım kolaylığı ile sporcular için geliştirilmiştir. Toz formundadır.

Mass Gainer- Maximum CARB-  ürünü yüksek ölçekli karbonhidrat ve protein ihtiva etmektedir.

Sağlıklı kilo almak ve kas hacmini artırmak mı istiyorsunuz?

Kilo alımını kolaylaştırmak ve kas hacminizi artırmak için size ingobio Maximum Mass Gainer ‘i öneriyoruz. Bildiğiniz gibi kilo almak ve sağlıklı kas hacmi oluşturmak için çok ve aşırı yüklenmiş antrenmanlarla mümkündür. Bunu sağlamak için Maximum enerjiye ihtiyaç duyacağınız anlamına gelmektedir. İngobio Maximum Mass Gainer tam olarak bu enerji ihtiyacınızı karşılarken yine formülasyonuna eklediğimiz 2 adet protein karışımı( Saf süt proteini olan Kazein ve Whey protein konsantresi) sayesinde kaslarınızın ihtiyacı olan amino asitleri sağlayarak yağsız ve kaliteli kaslarınızın bu ağır geçen antrenmanlardan sonra onarımını hızla sağlayacaktır.

Zenginleştirilmiş özel formül: Karbonhidratlar ve proteinler bir arada bu ambalajın içerisinde. Spor aktiviteleriyle kaybedilen veya azalan dokuların engellemek ve daha şekilli bir proporsiyon için geliştirilmiş sporcu gıdası

mass3
[title divider=”line-through” title_font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23515251″ title_google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:700%20bold%20italic%3A700%3Aitalic” use_custom_fonts_title=”true” use_custom_fonts_subtitle=”true” title=”Tüm Spor Dallarında” title_responsive_font_size=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCIsImRlc2t0b3AiOiIxN3B4In19″ title_responsive_line_height=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCJ9fQ==” subtitle_responsive_font_size=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCJ9fQ==” subtitle_responsive_line_height=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCJ9fQ==”]

ingobio Mass Gainer- Maximum CARB-, yüksek oranda karbonhidrat içerir.

Antrenmanlarda harcanan enerji ile vücudunuza tekrardan geri almanız gereken karbonhidratlar arasında bir bağlantı vardır. İngobio Maximum Mass Gainer antrenman öncesi/sırasında/sonrasında boşalan Glikojen depolarınızı doldurarak ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Sporcuların antrenman ve müsabakalar için hazırlık döneminde dayanıklılık, dövüş sporları ve kuvvet sporları için idealdir.

Yüksek enerji gereksinimi olan her spor dalında tüm sporcular tarafından güvenle kullanılabilir.

Antrenmanlardan önce, esnasında ve sonra kullanabilirsiniz.

mass2

Body building (vücut geliştirme), Karate, Atletizm, Kürek, Basketbol, Binicilik, Bisiklet, Boks, Buz hokeyi, Buz pateni, Jimnastik, Çim hokey, Eskrim, Futbol, Güreş, Golf, Kayak, Kızak, Judo ve kuraş, Halter, Hentbol, Masa tenisi, Kano ve Rafting, Badminton, Su topu, Modern pentatlon, Okçuluk, Rugby, Yüzme, Taekwondo, Tenis, Triatlon, Voleybol, Yelken, Bowling, Briç, Bovve, Dart, Bilardo, Dağcılık, Kickboks, Oryantiring, Atıcılık, Motosiklet, Muay thai, Otomobil sporları, Sualtı sporları, Wushu gibi sporun her branşında kullanabilirsiniz.

ingobio Mass Gainer- Maximum CARB- ürünümüz profesyonel ve hobi olarak yapılan tüm spor dallarında aktif faaliyet gösteren sporcular tarafından kullanılabilir.

mass1

ingobio Mass Gainer- Maximum CARB-, spor esnasında oluşan kayıpları yerine koymak için ya da spor aktivitelerine güçlü başlayıp sağlıklı sonuçlandırmak için ideal bir karbonhidrat desteğidir.

Ürünümüz toz formundadır.

ingobio Mass Gainer- Maximum CARB-  aktiviteleriniz öncesinde, esnasında ve sonrasında kullanmaya uygundur.

Su veya süt ile tüketiniz. Süt ile yapılan homojen karışımınızın etkisi daha yüksek olacaktır.

ingobio Mass Gainer- Maximum CARB-,’ın bir porsiyonunda 110-115 kcal vardır. Yapılanma için ihtiyaç duyulan protein profillerini ihtiva eder.

[title divider=”line-through” title_font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23515251″ title_google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” use_custom_fonts_title=”true” title=”Önemli Bilgiler” title_responsive_font_size=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCIsImRlc2t0b3AiOiIxNXB4In19″ title_responsive_line_height=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCJ9fQ==”]
  • ingobio Mass Gainer- Maximum CARB- toz formundadır.
  • Yüksek Karbonhidrat kombinasyonu içerir.
  • Farklı 2 Protein kombinasyonunu içerir.
  • Whey Proteini hızlı, Casein yavaş emilim yaparr
  • Süt ile karıştırılıp tüketildiğinde etkisi daha yüksek olacaktır.
[title divider=”line-through” title_font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23515251″ title_google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” use_custom_fonts_title=”true” title=”Etkin Kullanım” title_responsive_font_size=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCIsImRlc2t0b3AiOiIxNXB4In19″ title_responsive_line_height=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoieHN0b3JlX3Jlc3BvbnNpdmVfc2l6ZSIsImRhdGEiOnsidW5pdHMiOiJweCJ9fQ==”]
  • 3 farklı doğal aromasıyla gelmektedir.
  • Özel bir kullanım dönemi yoktur. Antrenman öncesi, sonrası ve esnasında kullanabilirsiniz.
  • Bir porsiyon 30 gramdır ve tepeli 2 yemek kaşığı toza eşittir.
  • Spor öncesi enerjisiyle dayanıklılık sağlar. Minimum yağ oranına sahiptir.

İÇERİK BİLGİLERİ-BESİN ÖĞELERİ

Toz Formülasyon; Yüksek miktarda Protein; Hızlı Emilim – Çabuk sindirim

Enerji ve Besin Öğeleri / Nutrition Facts | Bir kilitli ambalajda 17 porsiyon (510g) bulunur. 1 Porsiyon 30,00g’ dır. (2 yemek kaşığı)

Mass Gainer Maximum Carb-

İçindekiler:  Maltodekstrin,   Kalsiyum Kazeinat, Whey Protein Konsantresi (Peynir altı suyu konsantresi tozu), Tatlandırıcı: Stevia bitkisi özü, Aroma Verici : Çilek Kurabiye Aroması.  Üründe bulunan şeker sütten gelen Laktoz şekeridir. Renk Verici: Hibisküs Özü
İlave şeker içermez. Fenilalanin içerir.
Doğal bitkisel tatlandırıcı (stevia) içerir.
Ingredients: Maltodextrin, Calcium Caseinate, Whey Protein Concentrate, Sweetener: Stevia plant extract, Flavoring: Strawberry and Cookie Flavor.
The sugar in the product is Lactose sugar from milk. Colorant Hibiscus extract
Does not contain added sugar. Contains phenylalanine.
Contains natural herbal sweetener (stevia).

Süper Karbonhidrat ve Protein kaynağı.

`~%15 Protein desteği –  `~%85 Karbonhidrat desteği

Sporcular için yüksek kalite besin değerleri

Düşük Laktoz, İlave Şekersiz

DÜŞÜK YAĞ VE ŞEKER ORANI

KALİTELİ Carb,  BCAA ve EAAs AMİNO ASİT DESTEĞİ

Ürünün Adı: ingobio Çilek Kurabiye Aromalı Proteinli Karbonhidrat sporcu gıdası.
Maximum Carbohydrate Mass Gainer ürünü minimum yağ oranı ile yağsız kilo almayı ve yağ depolamadan kas gelişimini destekler. Özel formülü sayesinde yüksek kalitede Karbonhidratlar sayesinde yoğun ve şiddetli antrenmanlar sırasında ihtiyaç duyulan enerjinin sağlanmasına, ayrıca içeriğinde yer alan Whey protein, Kazein karışımı sayesinde kas sisteminin onarımını destekler. Kas hacmini korur. Kilo alma problemlerini aşmak için sporcular tarafından kullanılabilir. Hareketli kas gruplarının beslenmesine, gelişmesine ve onarılmasına (~%85) Karbonhidrat profiliyle katkı sağlar.
Kullanım ve Talimatlar: Bir porsiyon (30g) Maximum Carbohydrate Mass Gainer’i 200ml (bir su bardağı) kadar su veya süt ile karıştırıp tüketilmesi tavsiye edilir. Ölçü olarak 2 yemek kaşığı yaklaşık 1 porsiyon (30 g) gelmektedir. Antrenmandan bir saat önce birinci ve antrenmandan sonra ikinci akşam öğününden sonra ek olarak üçüncü porsiyonu tüketebilirsiniz. Tablodan bedeninize uygun porsiyon gramajını tayin ediniz.

Uyarılar: 15 yaş altı çocuklar ve hamile kadınlar, sadece hekim ve diyetisyen tavsiye ve gözetiminde tüketebilirler. Bu ürün hekim ve diyetisyen önerilerine göre kullanılmalıdır. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Etkili sonuçlar için B6 vitaminiyle birlikte tüketilmesi önerilir. Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir.
Alerjen maddeler: Süt ürünü (Laktoz) bileşenleri içerir.
Saklama: Ağzı kapalı olarak serin ve kuru yerde saklayınız. Her kullanım sonrasında ambalâjın kilit fonksiyonunun tam kapalı olduğundan emin olunuz. Yüksek ısı, nem ve güneş ışığından koruyunuz.
Product Name: ingobio Strawberry and Cookie Flavored Protein Carbohydrate sports food. Maximum Carbohydrate Mass Gainer product supports lean weight gain with minimum fat ratio and muscle development without fat storage. Thanks to its special formula, it helps to provide the energy needed during intense and intense training thanks to high quality Khlar. In addition, the whey protein in its content supports the repair of the muscle system thanks to its casein mixture. It maintains muscle volume. It can be used by athletes to overcome weight gain problems. It contributes to the nutrition, development and repair of mobile muscle groups (~85%) with its carbohydrate profile.
Usage and Instructions: It is recommended to mix a portion (30g) of Maximum Carbohydrate Mass Gainer with 200ml (one glass) of water or milk and consume. As a measure, 2 tablespoons are approximately 1 serving (30 g). You can consume an additional third serving after the first evening meal one hour before the workout and the second after the workout. From the table, determine the portion weight suitable for your body.

Warnings: Children under the age of 15 and pregnant women can only consume under the advice and supervision of a physician and dietitian. This product should be used according to the recommendations of the physician and dietitian. It does not meet all nutritional needs on its own. It is recommended to be consumed with vitamin B6 for effective results. This food should be consumed together with an adequate and balanced diet.
Allergen ingredients: Contains dairy product (Lactose) components.
Storage: Keep closed in a cool and dry place. Make sure that the lock function of the packaging is fully closed after each use. Protect from high heat, humidity and sunlight.

Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 149.00 149.00
2 75.96 151.91
3 51.09 153.28
4 38.58 154.33
5 31.14 155.72
6 26.18 157.09
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 149.00 149.00
2 75.96 151.91
3 51.09 153.28
4 38.58 154.33
5 31.14 155.72
6 26.18 157.09
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 149.00 149.00
2 75.96 151.91
3 51.09 153.28
4 38.58 154.33
5 31.14 155.72
6 26.18 157.09
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 149.00 149.00
2 75.96 151.91
3 51.09 153.28
4 38.58 154.33
5 31.14 155.72
6 26.18 157.09
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 149.00 149.00
2 75.96 151.91
3 51.09 153.28
4 38.58 154.33
5 31.14 155.72
6 26.18 157.09
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 149.00 149.00
2 75.96 151.91
3 51.09 153.28
4 38.58 154.33
5 31.14 155.72
6 26.18 157.09
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 149.00 149.00
2 75.96 151.91
3 51.09 153.28
4 38.58 154.33
5 31.14 155.72
6 26.18 157.09
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 149.00 149.00
2 75.96 151.91
3 51.09 153.28
4 38.58 154.33
5 31.14 155.72
6 26.18 157.09

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Stok kodu: IN20MG08 Kategoriler: