Menu
Your Cart

Nasıl Kullanılır?

NASIL KULLANILIR?

Bir paket İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü'nü (tercihiniz olan doğal MANGO/VİŞNE/ANANAS aromalarıyla hazırlanan) 400 ml kadar suya ekleyerek iyice çalkaladıktan sonra spor öncesi - spor anında ve spor sonrasında tüketebilirsiniz.

Ürünü sıcak veya soğuk tüketebilirsiniz. Ancak soğuk ve buzlu karışımlar yapmanızı egzersiz anındaki vücut sıcaklığınızın azaltılmasına yardımcı olmak adına tavsiye etmekteyiz.

Ürün hazırlandıktan sonra 12 saat içinde tüketilmelidir.

Hızlı ve etkin bir emilim için HİPOTONİK olarak hazırlanmıştır.

Bu özelliği sayesinde alımından itibaren çok hızlı bir şekilde emilip size faydalı olmaya başlayacaktır. Farkı hissedin…

İngobio elektrolit doğal spor ürününü, size en iyi performansı faaliyetten önce tüketilmesi halinde ya da bir saat öncesinde ve faaliyet anında sunar.

Ekstra elektrolit ve ekstra enerji sağlar.

EGZERSİZ YAPARKEN VÜCUDUNUZU DİNLEYİN

Farklı vücut tiplerinin farklı hidrasyon tiplerine ihtiyaçları vardır. Bunun için vücudunuzu dinlemeniz ve size en iyi gelen hidrasyon tipini bulmaya çalışın.

Ne kadar içilir?

Faaliyetten 1-2 saat kadar önce hazırladığınız İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü 400 ml suya karıştırarak içmeye başlayınız. Aktivitelere başlamadan önce vücudunuzun ihtiyacı olan su ve elektrolitleri almış olursunuz. Aksi takdirde, özellikle de sabah saatlerinde susuz kalmaya başlarsınız.

Ne zaman içilir?

Egzersiz ve müsabakaların erken aşamalarında bol miktarda sıvı ile birlikte tüketin. İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü bu süre zarfında vücudunuzun suyu daha iyi ve verimli bir şekilde emmesine yardımcı olacaktır.

Elektrolitler sizin dostlarınızdır…

Yaklaşık bir saatlik yoğun bir aktiviteden sonra su ve elektrolitlere ihtiyacınız olacak. Terle kaybedilen su ve mineralleri tekrar yerine koymanız gerekir. Eğer çok terlerseniz, bunu aklınızda bulundurun.

SPORDA KULLANIMI

Egzersiz sırasında veya susuz kaldığınızda uygun bir hidrasyon çok önemlidir. İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü doğru miktarda su ile hazırlandığında egzersiz sırasında ve susuz kalındığında yeterli sıvı alımının sağlanmasına ve sürekli yorucu bir egzersizin bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek hafif dehidrasyonun (su kaybı) önlenmesinde ve giderilmesinde yardımcı olacaktır.

Bir saşe İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü'nün içindeki tozu 400 ml kadar suya ekleyerek iyice çalkaladıktan sonra spor öncesi, spor anında ve spor sonrasında tüketebilirsiniz.

GÜNLÜK KULLANIMDA

Uykuda iken, solunum ve terleme yoluyla 1 kg’dan fazla su kaybı yaşanabilir. Bu nedenle bir bardak suya karıştıracağınız İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü güne başlamanıza yardımcı olur. Dehidrasyon gündüz yorgunluğunun bir numaralı nedenidir. Gün boyunca içtiğiniz suyunuza İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü ekleyerek susuzlukla savaşabilirsiniz!

SEYAHATTE KULLANIMI

Uçaktaki nem oranı %10-20 arasındadır. Kuru havada nefes almak, boğazı virüslere ve bakterileri dışarı atmada daha az etkili hale getirir ve bu da sizi enfeksiyonlara karşı savunmasız hale getirir. Vücudunuzun yolculuk stresine hazır olmasını sağlamak için öncesinde İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü tüketmeyi unutmayın.

ÜSTÜN HİDRASYON İÇİN İNGOBİO

Sıvı kaybında artış ve susuz kalma riskinde artış olabilen sadece sporcular değil, sıcak veya nemli hava gibi koşullarda herhangi bir normal insanda yüksek bir sıvı kaybı oranına sahip olabilir. Nedeni ne olursa olsun ve/veya bir atlet olsanız da olmasanız da, dehidrasyonun performans sonuçlarını etkileyeceğinden ve zihinsel işlevde bir azalmaya yol açacağından emin olabiliriz.

Dehidrasyonun bazı belirtileri şunlardır:

Susuzluk, baş ağrısı, halsizlik, baş dönmesi, kas krampları ve zihinsel karışıklık.
Semptomlar ve fiziksel performans üzerindeki etkileri hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen
Belirtileri Nelerdir? sayfamızı ziyaret ediniz.


HER KULLANICI İÇİN MÜKEMMEL HİDRASYON

Keto, Paleo, Vegan, Sporcular, Gezginler, Glütensiz, GDO'suz, Eğlenceyi Sevenler, Çocuklar, Aktif Gençler,
Emziren Anneler, Aileler, Şeker Hastaları….Herkes için harika!

WhatsApp
Hemen Ara!