Menu
Your Cart

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İngobio markası, Ecz. Güldeniz EVCİ’nin yıllar önce bitki özleri, bitkisel ve doğal ürünlerin üretimi gibi dönemlerinin ardından, çalışma grubu ile birlikte, edindiği bilgi ve birikimlerinin sağlıklı yaşam ve spor ile ilgilenenlere özel, doğal ürünlerin üretimi ve kullanıcılara ulaştırılması ile tanımlayabileceğimiz “fayda sağlamak” olgusu üzerine ortaya çıkmıştır.

 

Tamamı ile doğal ürünler ortaya çıkarmak adına çalışmalarını sürdüren İngobio, 2020 yılının başlarında faaliyete geçmiştir. Kısa zamanda sağlıklı yaşam ve profesyonel besin desteklerine yenilikçi çözümleri ile sektördeki yerini almıştır.

 

Her adımda “sağlıklı spor” olgusunu en ön planda tutan İngobio, Türkiye’nin elektrolit içeren tamamen doğal sporcu içeceğinin üretimini gerçekleştirerek hedefine doğru uzanan yolculuğuna başladı: İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü!

 

Profesyonel sporculardan öğretmenlere, öğrencilerden ev hanımlarına kadar çok geniş bir kitleye hitap eden İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü, içeriğindeki gerçek ve doğal hammaddeleri, meyve aromaları ile herkesin hayatına sağlık ve lezzet katmaktadır.

 

İngobio, atacağı her yeni adımda tüketicilerinin yorum ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hareket ederken sağlıklı ve doğal ürün portföyünü daha da zenginleştirmeye tüm hızıyla devam ediyor.

ÜSTÜN HİDRASYON İÇİN İNGOBİO

Sıvı kaybında artış ve susuz kalma riskinde artış olabilen sadece sporcular değil, sıcak veya nemli hava gibi koşullarda herhangi bir normal insanda yüksek bir sıvı kaybı oranına sahip olabilir. Nedeni ne olursa olsun ve/veya bir atlet olsanız da olmasanız da, dehidrasyonun performans sonuçlarını etkileyeceğinden ve zihinsel işlevde bir azalmaya yol açacağından emin olabiliriz.

Dehidrasyonun bazı belirtileri şunlardır:

Susuzluk, baş ağrısı, halsizlik, baş dönmesi, kas krampları ve zihinsel karışıklık.
Semptomlar ve fiziksel performans üzerindeki etkileri hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen
Belirtileri Nelerdir? sayfamızı ziyaret ediniz.


HER KULLANICI İÇİN MÜKEMMEL HİDRASYON

Keto, Paleo, Vegan, Sporcular, Gezginler, Glütensiz, GDO'suz, Eğlenceyi Sevenler, Çocuklar, Aktif Gençler,
Emziren Anneler, Aileler, Şeker Hastaları….Herkes için harika!

WhatsApp
Hemen Ara!