Menu
Your Cart

Doğallık

NEDEN DOĞAL SPOR GIDALARI ÜRETİMİNE BAŞLADIK?

AMAÇLARIMIZ

İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü Türkiye’de gururla üretilmiştir ve spor bilimi düşünülerek tasarlanmıştır. Markamız, yapay içerik, aroma veya renk içermeyen yüksek kaliteli, doğal ürünler anlamına gelir. Ürün yelpazesi, egzersiz öncesinde, sırasında ve sonrasında yüksek kaliteli ürünler sunmak için büyümeyi amaçlamaktadır.

İzmir merkezli bir firma olan İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü rakiplerinden doğallık ve yeni fikirler anlamında farklılaşarak çok yakın zamanda tüm dünya ülkelerine distribütörlük vermeyi planlamaktadır.

DEĞERLERİMİZ

İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü, ülkemizde doğal sporcu beslenme ürünlerinin bulunamamasından dolayı 2019 yılında Ecz. Güldeniz EVCİ’nin de aralarında bulunduğu uzman bir ekip tarafından geliştirilmeye başlanmıştır. Ecz. Güldeniz EVCİ Türkiye’de ilk doğal bitki ekstraktları üretimini yapan ve sağlık alanında doğal tedavi ürünlerini üretip yaklaşık 20 ülkeye yıllarca ihracat yapmış alanında deneyimli ve epeyce hatırı sayılır bilgi birikimi olan bir bilim insanıdır.

“İNGOBİO ELEKTROLİT İÇEREN DOĞAL SPOR ÜRÜNÜ ile başlangıç noktamız, malzemelerin maliyetini bir kenara bırakarak bunun yerine sadece en iyi ve doğal malzemeleri kullanarak etkili ürünlerin nasıl üretileceğine odaklanmak oldu. Spor beslenme ürünlerinin çoğu çok tatlıdır, tüketilmesi zordur ve yapay-kimyasal içeriklerle doludur. INGOBİO olarak bizler egzersiz yaparken doğal ve temiz bir şey istedik, bu yüzden İNGOBİO ELEKTROLİT İÇEREN DOĞAL SPOR ÜRÜNÜ ürün yelpazemizi geliştirmeye başladık."

Ürünleri doğru yapmak için zaman ve çaba harcadığınızda ürünlerinizin arkasında durmak zor değildir. Yaptığımız işi sürekli olarak geliştiriyoruz, performansınızda ve yaşamınızda fark oluşturan harika “Türkiye” yapımı ürünler ortaya çıkarmaya devam edeceğiz.

ÜRÜN GELİŞTİRME YAKLAŞIMIMIZ

Yeni ürünler üretmeye diğer şirketlerden biraz farklı yaklaşıyoruz. Tüm ürünlerimizin AR-GE’sini kurum içinde yapıyoruz ve bu da birçok farklı bileşeni ve formülasyonu hızlı bir şekilde test edebileceğimiz anlamına geliyor. Pazara çıkmadan önce her bir ürünümüzü sahada ve sporcularda deniyoruz ve müşteri geri bildirimlerini dinleyerek dikkate alıyoruz. Basitçe söylemek gerekirse, bir ürünün tadını ve performansını beğenmezsek, başka hiç kimsenin de beğenmesini beklemiyoruz.

Mükemmel bir ürün yapmak, sürekli tasarlamak ve rafine etmek çok zaman ve çaba gerektirir. 'İyi' ürünler yapmak kolaydır, ancak 'harika' ürünler çok daha fazla çaba gerektirir. Gerçekten bunu yaparken ne oluşturduğunuza dikkat etmeniz ve en iyi içeriklerden mükemmel formülasyona kadar ürünün her alanına odaklanmanız gerekir.

Sağlıklı spor beslenmesi konusunda tutkuluyuz. Sadece yenilikçi ve sağlıklı ürünler üretmek bizim için önemlidir. Egzersiz sırasında vücudumuza girenleri önemsiyoruz, bu nedenle kullandığımız her bileşeni kalite ve spor bilimi performansı için özenle seçiyoruz.

Ürünlerimizin yanındayız ve müşterilerimizin ve perakendecilerimizin İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü ürünleri konusunda bizim kadar tutkulu olmasını istiyoruz. Bu nedenle, sadece bir ürünü test ettikten, rafine ettikten ve mükemmelleştirdikten sonra üretime başlıyoruz.

Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Farklı yaptığımız:
  • Tüm bileşenler kalite ve performans için özenle seçilir.
  • Yapay renkler, tatlar veya bileşenler kullanmıyoruz.

ÜSTÜN HİDRASYON İÇİN İNGOBİO

Sıvı kaybında artış ve susuz kalma riskinde artış olabilen sadece sporcular değil, sıcak veya nemli hava gibi koşullarda herhangi bir normal insanda yüksek bir sıvı kaybı oranına sahip olabilir. Nedeni ne olursa olsun ve/veya bir atlet olsanız da olmasanız da, dehidrasyonun performans sonuçlarını etkileyeceğinden ve zihinsel işlevde bir azalmaya yol açacağından emin olabiliriz.

Dehidrasyonun bazı belirtileri şunlardır:

Susuzluk, baş ağrısı, halsizlik, baş dönmesi, kas krampları ve zihinsel karışıklık.
Semptomlar ve fiziksel performans üzerindeki etkileri hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen
Belirtileri Nelerdir? sayfamızı ziyaret ediniz.


HER KULLANICI İÇİN MÜKEMMEL HİDRASYON

Keto, Paleo, Vegan, Sporcular, Gezginler, Glütensiz, GDO'suz, Eğlenceyi Sevenler, Çocuklar, Aktif Gençler,
Emziren Anneler, Aileler, Şeker Hastaları….Herkes için harika!

WhatsApp
Hemen Ara!