Menu
Your Cart

İngobio Hakkında

İNGOBİO HAKKINDA

İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü spor ve çalışma hayatınızda size bu aktivasyonlarınız sırasında kaybettiğiniz su ve elektrolitleri vücudunuza geri kazandırabilmek için özel olarak formüle edilmiş doğal bir üründür.

İçinde vücudunuz için çok önemli ve faydalı olan Magnezyum, Potasyum, Sodyum, Kalsiyum gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde elektrolitler ve bunların maksimum miktarda emilmesini sağlayacak kadar karbonhidratlardan oluşmaktadır. Doğal renk ve aromalar sayesinde eşsiz ve rahat bir kullanım olanağı sağlar. Ürünümüz “öncelikle fayda sağlama” prensibimiz gereği doğal hammaddeler kullanılarak hazırlanmış olup gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

  • Egzersiz Öncesi (10-15 dakika önce)
  • Egzersiz Anında (Sık sık az miktarlarda)
  • Egzersiz Sonrası (Kramp, yorgunluk, baş ağrısı, halsizlik gibi belirtilerin giderilmesi)

İngobio’nun Etkilerinden Faydalanın ve Kişisel Performansınızı Artırın…

İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü, doğal ve hipotonik sporcu içeceği hazırlamak için bilimsel verilerle ve özenle geliştirilmiş bir üründür. Maksimum elektrolit ve minimum karbonhidrat karışımı sayesinde optimum faydalanım oranları belirlenerek hazırlanmış birinci sınıf elektrolit içeren bir sporcu içeceğidir.

Farkı Hissedin…

İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü, size en iyi performansı sağlayabilmeniz için yardımcı olacaktır. Egzersizden yaklaşık 10-15 dakika kadar öncesinde kullanılmaya başlanması ve egzersiz anında devam edilmesi halinde size maksimum faydalanım imkanı sağlayacaktır. Ekstra elektrolit ve ekstra enerji sağlar.

Her kullanıcı için mükemmel hidrasyon…
Her yaşam tarzı için uygun...

Keto, Paleo, Vegan, Sporcular, Gezginler, Glütensiz, GDO'suz, Eğlenceyi Sevenler, Çocuklar, Aktif Gençler, Emziren Anneler, Aileler, Şeker Hastaları…. Herkes için harika!

HİPOTONİKTİR…

Vücut için hızlı ve etkin bir emilim için HİPOTONİK (Osmolalite < 270 mOsm/kg su) olarak hazırlanmıştır. Bu özelliği sayesinde alımından itibaren çok hızlı bir şekilde emilip size faydalı olmaya başlayacaktır.

Maksimum elektrolit ve optimum karbonhidrat faydalanım oranları belirlenerek hazırlanmış birinci sınıf bir elektrolit içeren sporcu içeceğidir.

Aşırı terleme ve egzersizlerle birlikte günde 1-2 adet tüketilmesi tavsiye edilir.

KOLAY VE LEZZETLİ

Hareket halindeyken basit ve süper. Suya toz ekleyin, çalkalayın, yudumlayın ve gülümseyin. Harika tadı ile kendinizi iyi hissedin!

  • İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü, doğal ve hipotonik sporcu içeceği hazırlamak için geliştirilmiş toz bir üründür.
  • Ürünü açtığınızda ilk fark edeceğiniz şey doğal bir aroma ve renkte oluşudur. Su ile hazırladığınızda gerçek bir şölene hazır olun.
  • Ürün grubumuz doğal hammaddeler kullanılarak 3 farklı aroma ve renkte (MANGO – VİŞNE - ANANAS) beğeninize sunulmuştur. Kullanılan hammaddeler özenle seçilmiş olup tamamen doğal kaynaklardan temin edilmiştir.
  • Egzersiz sırasında veya susuz kaldığınızda uygun bir hidrasyon çok önemlidir. İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü doğru miktarda su ile hazırlandığında egzersiz sırasında ve susuz kalındığında yeterli sıvı alımının sağlanmasına ve sürekli yorucu bir egzersizin bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek hafif dehidrasyonun (su kaybı) önlenmesinde ve giderilmesinde yardımcı olacaktır.
  • Hızlı bir enerji üretimine yardımcı olmak üzere uygun miktarlarda harmanlanan Sukroz ve Glukoz molekülleri sayesinde İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü, egzersiz sırasında enerjinin üretimini ve kullanılabilirliğini desteklemek için özel olarak tasarlanmış bir formüle sahiptir. Kolayca tüketebilirsiniz.
  • Aktif bir yaşam tarzını benimsemiş insanlar için spesifik elektrolitler (K, Mg, Na, Ca) ve karbonhidratların optimum karışımından oluşmuştur. Terleme, egzersiz ve diğer yollarla kaybedilen elektrolitlerin yerine konulabilmesine yardımcı olacak şekilde üretilmiştir.
  • Sodyum (Na) - Glukoz molekül absorbsiyon dengesi (Mol’e Mol) sayesinde elektrolitlerin emilimi hız ve miktar olarak maksimize edilmiştir.

ÜSTÜN HİDRASYON İÇİN İNGOBİO

Sıvı kaybında artış ve susuz kalma riskinde artış olabilen sadece sporcular değil, sıcak veya nemli hava gibi koşullarda herhangi bir normal insanda yüksek bir sıvı kaybı oranına sahip olabilir. Nedeni ne olursa olsun ve/veya bir atlet olsanız da olmasanız da, dehidrasyonun performans sonuçlarını etkileyeceğinden ve zihinsel işlevde bir azalmaya yol açacağından emin olabiliriz.

Dehidrasyonun bazı belirtileri şunlardır:

Susuzluk, baş ağrısı, halsizlik, baş dönmesi, kas krampları ve zihinsel karışıklık.
Semptomlar ve fiziksel performans üzerindeki etkileri hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen
Belirtileri Nelerdir? sayfamızı ziyaret ediniz.


HER KULLANICI İÇİN MÜKEMMEL HİDRASYON

Keto, Paleo, Vegan, Sporcular, Gezginler, Glütensiz, GDO'suz, Eğlenceyi Sevenler, Çocuklar, Aktif Gençler,
Emziren Anneler, Aileler, Şeker Hastaları….Herkes için harika!

WhatsApp
Hemen Ara!